volaj 0948 299 298
píš webing@webing.sk

TLAČ

Reklamná agentúra Spišská Nová Ves

Veľkoformátová tlač – Roland TrueVIS VG2

Náš tlačový stroj Roland TrueVIS VG2 patrí medzi špičku vo veľkoformátovej tlači. Namiesto zmiešavania tradičných štyroch tlačiarenských farieb – azúrorvá (Cyan), purpurová (Magenta), žltá (Yellow), čierna (blacK) – CMYK – používame 8 rozšírených farieb – oranžovú, svetlo-pupurovú, svetlo-azúrovú a svetlo-čieru, vďaka čomu dosahujeme vynikajúcu farebnú reprodukciu a širšie možnosti pre kreatívne a farebne pestré projekty.

Zariadenie disponuje zároveň možnosťou predrezávania fólií, čím umožňuje tvorbu výrazných samolepiek a ozdobných prvkov s jedinečnými tvarmi. Táto kombinovaná funkcionalita nám umožňuje vytvárať komplexné vizuálne riešenia.

Vrámci veľkoformátovej tlače ponúkame tlač nálepiek – na výklady, na autá, na tabuľky, na rozdávanie; nažehľovačiek; tlač fotografií na plátno; tlač na papier – plagáty, projekty, šablóny


Digitálna laserová tlač – Xerox

S využitím digitálnej laserovej tlače Xerox dosahujeme výnimočnú ostrosť a detaily v každom tlačenom produkte. Táto technológia nám umožňuje flexibilne pracovať s rôznymi formátmi a typmi materiálov. Od ľahkého kancelárskeho papiera, po ťažké gramáže papiera s natieraným lesklým povrchom. Taktiež rôzne kreatívne papiere s metalickým, textilným, trblietavým a iným povrchom.

Vrámci digitálnej tlače ponúkame tlač vizitiek, letákov, plagátov, brožúr, prezentácií, firemných materiálov a pod.

Návrh a tlač plagátov Spišská Nová Ves

Potlač reklamných predmetov

Potlač reklamných predmetov UV technológiou – Roland VersaUV

UV potlač reklamných predmetov s použitím stroja Roland VersaUV predstavuje vynikajúcu možnosť na personalizovanie predmetov. Táto technológia umožňuje potlač na rôzne povrchy a materiály s vysokým detailom. Možnosť tlače bielou farbou rozširuje možnosť tlače o tlač na tmavé predmety. Na vytlačený vzor je možnosť aplikovať lak, ktorý poskytne ochrannú vrstvu a zároveň umožňuje dotvoriť efeket parciálnym lakovaním, čiže aplikáciou laku iba na vybrané časti.

Vrámci UV potlače ponúkame potlač pier, zapaľovačov, diárov, USB kľúčov, kľúčeniek, drobných predmetov na rozdávanie a pod.


Vyrezávanie nálepiek – rezací ploter Graphtec

Naša výbava zahŕňa aj rezací ploter Graphtec, ktorý je špecializovaný na výrobu nálepiek pre reklamný polep automobilov, označenie predmetov, prípravu nažehľovačiek pre potlač textilu. Táto technológia umožňuje precízne rezanie fólií, čo je nevyhnutné pri tvorbe detailných a špecifických reklamných prvkov.

Na rezacom plotri vám vieme vyrobiť nálepky, etikety, nažehľovačky, nalepovacie písmená a čísla, nápisy na autá, na výklady a pod.

Plotrovanie fólie

Veľkoformátové laminovanie

Veľkoformátový laminátor

Pre dosiahnutie optimálnej ochrany a estetického vzhľadu našich veľkoformátových tlačí používame veľkoformátový laminátor. Táto technológia zabezpečuje odolnosť tlače voči poškodeniu, UV žiareniu a poveternostným podmienkam, zároveň dodáva povrchu lesk a zvyšuje jeho trvanlivosť.

Na laminátore vám vieme za studena zalaminovať nálepky, dokumenty. Ale napríklad aj nalepiť polep na dosku, dvere a iný materiál do hrúbky 5cm.


3D tlač na stroji PRUSA MK3S+

Naša ponuka obnáša aj 3D tlač, pri ktorej využívame 3D tlačiareň PRUSA MK3S+. Táto technológia nám umožňuje vytvárať trojrozmerné objekty s vysokou presnosťou a detailmi. 3D tlač môžete využiť na vytváranie prototypov, personalizovaných darčekov, modelov a iných kreatívnych projektov. Pre firmy predstavuje 3D tlač potenciál pre výrobu špecifických súčiastok, prototypov produktov a prispôsobených riešení.

Na 3D tlačiarni vám vieme vyrobiť napr. súčiastky, ktoré sa už nedajú zohnať.

3D tlač Spišská Nová Ves

Potlač tričiek

Lis na potlač textilu

Náš reklamný textil je ideálny pre všetky príležitosti. Nech idete na firemný event, športový deň alebo chcete svoju značku viditeľnú v každodennom živote, naše oblečenie poskytuje širokú paletu možností pre každý okamih. Nevýrazné tričká sa premenia na mobilné billboardy 🙂

Na tepelnom lise vám vieme vyrobiť textil s potlačou – tričká, mikiny, tepláky, polokošele a pod. Nie len firemné, ale aj na rôzne súkromné príležistosti napr. oslavy, rozlúčky so slobodou alebo ako darček k narodeninám.

POTREBUJETE PORADIŤ? NAPÍŠTE!