volaj 0948 299 298
píš webing@webing.sk

GRAFIKA

Na to, aby ste svoju firmu mohli prezentovať formou tlačovín, alebo online reklamy, potrebujete pripraviť grafiku. Ponúkame vám tvorbu grafických podkladov na mieru podľa vaších predstáv a potrieb. Či už ide o inzerát do novín, letákovú kampaň, alebo online bannery, ktoré budú umiestnené na weboch alebo napríklad v reklamnej kampani Googlu, radi vám pripravíme podklady podľa vašich predstáv a technických požiadavok.

Prvým krokom k úspešnej prezentácii vašej firmy, či už v online prostredí alebo v tlačenej forme, si vyžaduje prípravu vhodnej, peknej, cielenej grafiky. A preto sme tu my! Vyrobíme vám grafické podklady podľa vašich požiadaviek, potrieb a predstáv. Ak váhate a neviete, ktorým smerom sa vybrať, poradíme vám! Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti tvorby grafických podkladov všetkých druhov. Reklamné kampane na google, online bannery, letákové kampane či inzeráty do novín, ktoré majú priviesť zákazníka k „vašim dverám“ a na vaše webové stránky či sociálne siete. Pripravíme vám grafické podklady podľa vašich predstáv a technických požiadaviek!

grafické návrhy

Možnosti, ktoré vám ponúkame

Tlačená reklama

letáky, plagáty, brožúry, billboardy

Online reklama

web stránky, online bannery, prezentácie, sociálne siete

Firemná identita

vizitky, hlavičkové papiere, prezentačné materiály, logá, polepy vozidiel, označenie vašich priestorov: budov, dverí

Vaše špeciálne príležitosti

svadobné oznámenia, pozvánky, menovky, zasadací poriadok, darčeky pre hostí, nálepky, etikety na fľaše

pozvánky na oslavy, párty, potlač párty tričiek

Darčeky pre partnerov aj rodinu

darčekové poukážky, vianočné pozornosti pre partnerov, obrazy na plátne, koláže z vašich fotografií

Služby pre reštaurácie a kaviarne

jedálne lístky, nápojové lístky, menu

Legálne fotografie

Ilustračnú fotografiu do vašej grafiky vám zabezpečíme z fotobanky. Takúto fotku môžete použiť legálne, bez porušenia autorských práv.
Veľa ľudí si totiž stále neuvedomuje, že stiahnuť si len tak fotku z googlu a používať ju, je porušením autorských práv a jej majiteľ je oprávnený od vás vymáhať nemalú finančnú čiastku za nelegálne použitie fotografie resp. obrázka.

Ako vám grafiku dodáme

Grafiku vám dodáme v profi kvalite prihliadajúc na technické požiadavky napr. vašej tlačiarne, online marketéra, výrobcu svetelnej reklamy,… Pri tvorbe loga dbáme na jeho maximálnu využiteľnosť. Aby ste ho mohli použiť na: pečiatkach, hlavičkových papieroch, pri potlači reklamného textilu, na výšivku, na vizitkách. Dodáme vám ho vo farebnej i čiernobielej verzii.

Ako nám pomôžete vy?

Veľmi nám pomôže vaša predstava a čo najpodrobnejšie zadanie. Napíšte alebo povedzte nám všetko, čo máte v hlave. 🙂 Vašu predstavu o farbách, tvaroch, alebo ak vás inšpirovala grafika inej spoločnosti. Na každom detaile záleží. Čím viac informácií od vás máme, tým lepšie podklady vám dodáme.

POTREBUJETE PORADIŤ? NAPÍŠTE!