volaj 0948 299 298
píš webing@webing.sk

FOTOKALENDÁRE

Ako každoročne Vám ponúkame výrobu nástenných a stolových fotokalendárov. Tento rok s novými témami, z ktorých si vyberie každý. Zároveň sme kaledáre pripravili aj ako sady, takže môžete mať na stene aj na stole kalendáre s rovnakou témou.

Na zaslanie fotografií môžete využiť online službu www.uschovna.cz. Do kolonky KOMU zadajte adresu kalendare@webing.sk, alebo pošlite objednávku priamo na tento e-mail. Do správy napíšte svoje meno, telefónne číslo, typ kalendára a počet požadovaných kalednárov. Samozrejme počty a typy kaledárov si môžete namiešať podľa seba. Po prijatí objednávky Vás budeme kontaktovať pre odsúhlasenie grafického spracovania a platby.

Nástenný fotokalendár

Na výrobu nástenného kalendára je potrebné zaslať 13 fotografií (titulná fotka + na každý mesiac jedna fotka). Tieto fotografie prispôsobíme na rozmer potrebný do kalendára. Snažte sa nahrávať čo najkvalitnejšie fotografie pre čo najlepší výsledok.

Cena od 15,90 €/ks
19,90 €/ks – 1 ks
17,90 €/ks – 3 ks a viac z rovnakého druhu
15,90 €/ks – 5 ks a viac z rovnakého druhu

Stolový fotokalendár

Na výrobu nástenného kalendára je potrebné zaslať 28 fotografií (vrátane titulnej fotky). Tieto fotografie prispôsobíme na rozmer potrebný do kalendára. Snažte sa nahrávať čo najkvalitnejšie fotografie pre čo najlepší výsledok.

Cena od 11,90 €/ks
15,90 €/ks – 1 ks
13,90 €/ks – 3 ks a viac z rovnakého druhu
11,90 €/ks – 5 ks a viac z rovnakého druhu

POTREBUJETE PORADIŤ? NAPÍŠTE!