Tvorba web stránok

Keď nie si na webe, neexistuješ. V dnešnej dobe táto fráza platí čím ďalej, tým viac. Každý človek vlastniaci počítač, či mobilný telefón je Vás potencionálny zákazník. My Vám pomôžeme osloviť týchto ľudí za účelom, o ktorý ide každému podnikateľovi – predať svoj tovar a služby. Vaša web stránka je na to ideálny nástroj. Potencionálny zákazník sa o Vás môže dozvedieť z pohodlia domova.

Filozofia, dizajn, veda

Ako upútať zákazníka – to je otázka, ktorú si položil asi každý ziskuchtivý človek. Našim cieľom je pripraviť pre Vašu webovú prezentáciu nevšedný dizajn, ktorý Vás odlíši od Vašej konkurencie. Ponúkneme Vám dizajn šitý na mieru tak, aby vyhovoval Vašim požiadavkám a filozofii Vášho podnikania. K tomu využívame celú škálu moderných technológií, frameworkov a CMS systémov.

Web stránka pre živnostníka, pre firmu, internetový obchod

Záleží len na Vás, akú formu a rozsah Vašej prezentácie na internete zvolíte. Vo vašom rozhodovaní Vám samozrejme radi pomôžeme a poradíme. Vaša internetová stránka môže mať rozsah len zopár podstránok, alebo to môže byť web so širokými možnosťami, ktorý si budete vedieť editovať kedykoľvek to budete potrebovať – bez toho aby ste vedeli programovať! V prípade záujmu Vám pripravíme internetový obchod – e-shop, na ktorom si Vaši zákazníci budú môcť objednávať Váš tovar. E-shop si môžete takisto sami upravovať, pridávať a odoberať výrobky, meniť ceny, pripravovať rôzne akcie a zľavové kupóny, zobrazovať prehľady objednávok, vystavovať faktúry a mnoho iného.

Neváhajte!

Kontaktujte nás už dnes, povedzte nám o Vašich potrebách a my sa budeme snažiť ich dostať do podoby Vašej internetovej prezentácie.